Wednesday, December 17, 2014

Dzinglhell, dzinglhell

Detsember on väljakutse igale lapsevanemale :) Ikka juhtub, et kaks päeva räägid kodus, et teisipäeval ma lähen õhtul trenni ja ärge mulle sinna midagi orgunnige ja siis lõpuks töölt tulles kuuled ikka, et "homseks on vaja Buratino kostüümi ja muide, ma lubasin, et sa teed meile juustuküpsiseid ka". Naiss. Naiss.
Ühesõnaga on kõige kiirem aeg aastas. Ei meeldi, aga tuleb üle elada. Kohe on jaanuar, kohe on jaanuar, kohe on jaanuar.. :)

Aga kui asjast rääkida, siis esimese raksuga kui 4 päeva lumi oli, käisin 3 korda suusatamas, nii et jalg valge ja esimesed 48 km vabas tehnikas läksid tabelisse kirja. Üks päev läks raisku suusatamise mõttes.
Siis sulas lumi ära :(

Märkimisväärsetest asjadest tegin veel sõudesarja 2. etapi vahepeal ja samamoodi algusega peaaegu pildituks ja siis lõpus püüdsin mitte maha kukkuda pingilt :) Kuigi ma tegin natuke teistsuguse vea kui eelmisel korral, oli tulemus suhteliselt sarnane. Distantsiks seekord 1000m ja aja sain 4.01. Nüüd siis järgmiseks korraks isegi väike eesmärk, et natuke ühtlasemalt jõudu jagada ja 3.59 võiks ära punnitada. Aga muidu oli tore jälle.

Käisin korra ka Jõulumäel kunstlund proovimas pärast suurt tormi kui meil öö otsa oli vihma sadanud. Rada oli jääs ja oksi täis. Kehv ühesõnaga ja tabelisse juurde kõigest 6,6 km uisku. Aga noh, parem ikka kui null. Eks raam oli eelmise päeva sõudekast kange kah ja ohutuled vilkusid täiega, et ei vigastaks jumala eest enne kui talv alatagi jõuab.

Jõuluvana käest ma tellisin suusad ja pool meetrit lund. Ega ma pole eriti hea olnud, nii et kõrgeid ootusi ei ole, aga unistada ikka võib :)

No comments:

Post a Comment

Apdeit

Nüüdseks olen ma olnud vigastatud nii kaua, et suurusjärk vist hakkab liginema kolmele kuule. Ei ole olnud lihtne :) Alates umbes 5. nädalas...