Monday, September 8, 2014

Rohelised surevad sügisel

Nonii.  :)
Läks veits käest ära ja üle võlli kogu see spordivärk, mistõttu tuleb mõnda aega madalat profiili hoida, haavu lakkuda ja kuidagi järje peale tagasi saada.
Vorm on hetkel nii kehv, et ei kannata mitte mingisugust kriitikat. Miks nii kehv on, sellele väga ühest vastust ei olegi. Eks juhtivad šveitsi teadlased uurivad asja ja küllap nemad juba teavad et miks ja millepärast.
No põhimõtteliselt juhtus see, et juba juunikuises laagris tõmbasin veits üle, mistõttu jalg hakkas valutama. Nädal aega hiljem tundus, et on okei ja oli vaja joosta ümber järve. Kuna see jooks toimus jaanilaupäeval ehk siis rummist rummini, siis tõenäoliselt ei saa ka alahinnata ka alkoholi osakaalu selles, et järgmise kuu sport tuli kalendrist kõik maha kriipsutada.
Siis kui sääreluu oli jälle ordnungisse saadud, tuli kuumalaine, mis oli jubejube ja kestis talumatult kaua. Muidugi ma ei jõudnud ennast liigutada ja kuigi ma mõnes trennis isegi käisin, siis peale virisemise ma seal eriti midagi ei jaksanudki.
Kokkuvõttes paremaks midagi ikkagi ei läinud peale asjaolu, et jalad enam ei valutanud.
Novot ja laias plaanis polegi sealt kohast edasi saanud. Pingutada ei jaksa üldse, motivatsiooni ka eriti pole ja kodus on ka täitsa tore olla. Silm ei sära ja kõik on halvasti :) Lunastasin oma kihlveovõla ehk ostsin uue teleka ja päris lahe on teleka ees vedeledes järjest mõttetumaid seriaale vaadata. Kõrvalt kommenteeriti, et pidin vaatama selliseid saateid kus on ainult minust paksemad inimesed. Hmm. No kõlas kuidagi väga valesti juba ja vedasin ikka välja ennast toast lõpuks.
Algatuseks käisin corefitis ja abs expressis eelmine pühapäev, mis on siis rohelised trennid ehk peaks olema kerged, aga no mu arust küll midagi kerget seal ei ole. Kui kangi tõsta jõuab iga loll (vabandust), siis corefit  nõuab ikkagi keskendumist, vahepeal oli nii palju tegemist, et ma suutsin isegi ära unustada kui kehv on olla :) Muidugi need "lihtsad aeroobsed sammud, mis on kõigile jõukohased" on selline kosmos, et mina neid küll järgi koperdada ei oska ja peeglist vaadates näeb see kohutavalt naljakas välja. Aga see tasakaaluosa on küll päris lahe.
Sellest kahest lihtsast pühapäevasest trennist olid mul kõik lihased valusad reedeni. Mis on arusaamatu.  Eile (ehk siis täpselt nädal hiljem) käisin ainult corefitis ja täna on tunne täitsa okei, mis arvatavasti on petlik ja millesse tuleb ülima ettevaatlikkusega suhtuda. Esialgu tõmban järjest maha võistlusi, kuhu ma ennast reganud olen. Kesse ütles koguaeg, et rega varem, on odavam? Pähh.

Ühesõnaga klopib põlved puhtaks ja hakkab vaikselt algusest peale.
Alustuseks püüaks normaalsel ajal magama saada ja kohvi tarbimise kuidagi normaalsetesse raamidesse tagasi tõmmata.
Maratonid peavad veits ootama.

5 comments:

 1. Pole hullu, vapral sammul edasi!Küll keha mäletab paremaid aegu ja ree peale saamine ikka lihtsam kui algusest alustamine. :)

  ReplyDelete
 2. võiks ju olla.., aga hetkel mu kehal on küll mingid mälulüngad. Iga liigutus tuleb vaevaliselt ja on väga väsitav. Väga kummaline igatahes.

  ReplyDelete
 3. Et siis nagu... Ma pean sel aastal üksi surema?

  ReplyDelete
 4. ma vabandan ja mul on kahju.. :(
  aga sa oled heas seltskonnas ja teed hea jooksu, ma olen täitsa kindel selles :)

  ReplyDelete
 5. Muhhaahaaa. :) Seltskonna osas olen kindel, et sul on õigus. Jooksu osas... Kahtlen :P

  ReplyDelete

Õnneks lund ei ole

Vigastus tähendab tegelikult kaugelt rohkem kui tühipaljas fakt, et maraton jäi jooksmata. Alustades juba sellest, et haiguslehte ei võta...